29 червня, святкує свій День народження Світлана Миколаївна Ревякіна, методист кабінету професійної підготовки Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області!
 
   Колектив НМЦ ПТО у Донецькій області щиро вітає нашу шановну колегу Світлану Миколаївну з красивою датою, невеличким Ювілейчиком! Бажаємо вам завжди весняного настрою, натхнення до творчості та успіхів у всіх життєвих справах! Щастя та гарного здоров'я вам!
 
Хай дороги стеляться крилато,
Будуть чисті, рівні, як струна,
Хай добро не оминає хату,
Як не оминає цвіт весна
 
Хай здоров’я, радість і достаток
Стеляться, немов вишневий цвіт,
Хай малює доля з буднів свято,
І Господь дарує сотню літ.
 
З повагою, колектив НМЦ ПТО у Донецькій області.

В Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі

27 травня 2020 року відбулося чергове засідання педагогічної ради колективу ліцею (о 10-00 на платформі ZOOM). Директор ліцею Казанцева Тамара Дмитрівна привітала всіх педпрацівників, зачитала питання педради та надала слово виступаючим.

.       Обговорювались наступні питання :

 • Підсумки внутріліцейного контролю за роботою викладачів і майстрів виробничого навчання , заходи по усуненню недоліків.
 • Про стан підготовки до підсумкової державної кваліфікаційної атестації.
 • Затвердження списку учнів допущених до підсумкової державної атестації.
 • Затвердження списку учнів, яким буде видано дипломи з відзнакою.
 • Затвердження заходів підвищення кваліфікації та самоосвіти педпрацівників ліцею
 • Різне

Робота педради відбулася згідно регламенту та була плідною.

 
26 травня 2020 р. Міністерством освіти і науки України проведено Всеукраїнську онлайн нараду з питань організації роботи закладів професійної освіти з 1 червня 2020 р.
 
До участі в онлайн нараді були запрошені представники обласних департаментів (управлінь) освіти і науки та регіональних методичних служб професійної освіти.
 
Петро Коржевський, заступник Міністра освіти і науки України та Ірина Шумік, генеральний директор директорату професійної освіти МОН України підняли важливі та проблемні питання закінчення навчального року в ЗП(ПТ)О:
 1. 1. Організація виробничо-практичної підготовки з моменту послаблення карантинних обмежень.
 2. 2. Планування та проведення ДКА та ДПА, ЗНО.
 3. 3. Організація видачі документів про освіту після завершення навчального року.
 4. 4. Підготовка та оснащення закладів професійної освіти до відкриття НПЦ у 2020 році.
 5. 5. Ліцензування та атестація діяльності ЗП(ПТ)О.
 6. 6. Анонсовано проведення Всеукраїнського вебінару з питань оснащення та організації роботи Навчально-практичних центрів професійної підготовки в ЗП(ПТ)О України.
 7. 7. Анонсовано проведенння Всеукраїнського вебінару з питань організації вхідного контролю в закладах професійної освіти.

 
25 травня 2020 р. відбулася традиційна онлайн нарада колективу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області
 
Обговорено наступні питання:
 
1. Результати роботи регіональної методичної служби професійної освіти на минулому тижні.
 
2. Підведені підсумки роботи колективу з підготовки рекомендацій та зауважень до проєкту нових Умов Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності у 2020 р., які надіслані 22.05.2020 р. на запит в Інститут МЗО МОН України.
 
3. Обговорено надіслані на запит Програми ООН в Україні пропозиції до проєкту Програми з предмету "Основи підприємництва" та заплановано разом із представниками ПРООН в Україні Міжобласний вебінар за участю НМЦ ПТО у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях.
 
 
4. Затверджено список доповідачів на Всеукраїнський онлайн Фестиваль профорієнтації в ЗП(ПТ)О, який заплановано на 3 червня 2020 р. за участю Одеської, Сумської, Чернігівської, Донецької областей та ДПО МОН України і ІПТО НАПН України.
 
5. Визначено з 1 червня 2020 року розпочати роботу колективу НМЦ ПТО у Донецькій області на стаціонарній базі за умови дотримання карантинних обмежень і рекомендацій.
 
 
6. Розпочато підготовку до обласної онлайн наради для керівників ЗП(ПТ)О з питань організації роботи закладів професійної освіти з 1 червня 2020 р.
 
 
Сторінка 1 із 352

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa