П'ятниця, 22 листопада 2019 11:48

«Вільні творити майбутнє»

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

«Вільні творити майбутнє»

Заходи у Гірницькому професійно-технічному училищі
з відзначення Дня Гідності та Свободи

 

Нізащо не вірте, якщо вам скажуть,

що купка небайдужих людей

не в силах змінити світ.

Тому, що досі, тільки вони це і робили.
Маргарет Мід

3 метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності української молоді, яка стала на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів українського народу, протягом тижня в училищі було проведено ряд заходів: тематичні перерви «Сторінками історії», виховні години «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам».

21 листопада  в Гірницькому професійно-технічному училищі відбувся загальноучилищний виховний захід «Вільні творити майбутнє». Захід розпочався з виконанням Державного Гімну України. Здобувачі професійної освіти вшанували пам’ять загиблих на Майдані Незалежності хвилиною мовчання, переглянули презентацію «Що таке гідність», відеоролик «Небесній сотні присвячується», «Історія України за 5 хвилин», а також працювали над тлумаченням слів «Батьківщина», «гідність», «патріотизм», «незалежність», «воля», взяли участь в дискусії «Кого я вважаю патріотом і чому?» Здобувачі професійної освіти прийняли участь в естафеті «Вільні творити майбутнє».

Виховний захід сприяв вихованню патріотів України, бажанню зробити свою країну найкращою своїми досягненнями в майбутньому.

Любов до Вітчизни єднає всіх, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас! Бажаю, щоб наша боротьба закінчилася блискучою перемогою.

Читати 65 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa