П'ятниця, 22 листопада 2019 12:51

Участь та перемога здобувачів освіти Маріупольського професійного машинобудівного ліцею у V Відкритому обласному фестивалі-конкурсі української пісні

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Участь та перемога здобувачів освіти Маріупольського професійного машинобудівного ліцею у V Відкритому обласному фестивалі-конкурсі української пісні

21 листопада 2019 року на базі Маріупольського вищого металургійного професійного училища відбувся V Відкритий обласний фестиваль-конкурс української пісні, в якому взяли участь здобувачі освіти закладів професійно (професійно-технічної) та вищої освіти.

Наш заклад освіти представили Коломоїць Анна, Федосова Анастасія, Пономарьова Вероніка, Камишанський Володимир та Блощинський Роман. Боротьба за перемогу була напружена, адже більше 35 учасників закладів освіти міста та області взяли участь у фестивалі.

За підсумками журі Пономарьова Вероніка у своїй віковій категорії посіла почесне перше місце, Коломоїць Анна, Федосова Анастасія, Камишанський Володимир та Блощинський Роман стали лауреатами конкурсу.

Наприкінці фестивалю всі його учасники побажали успішних виступів здобувачам освіти Краматорського регіону, які покажуть свої вокальні здібності 25 листопада.

Колектив нашого ліцею щиро вітає дівчат та хлопців за участь та перемогу на обласному фестивалі - конкурсі української пісні та бажає їм успіхів, нових творчих злетів та перемог! Ви – молодці! Пишаємося вами!

Читати 82 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa